Metody płatności obejmują PayU, PayPal i karty kredytowe oraz przelew.
Nasze dane bankowe

•Bank: BANK ING
•Numer konta: 96 1050 1445 1000 0090 3130 9611

Ze względu na bezpieczeństwo związane z pandemią nie wysyłamy za pobraniem – nie ma możliwości płatności przy odbiorze. 

PayU i PayPal jest bezpieczniejszym, łatwiejszym sposobem wysyłania i otrzymywania pieniędzy w internecie. Po wybraniu PayU, bądź PayPal jako metody płatności zostaniesz połączony z witryną PayU, bądź PayPal, w której możesz dokonać płatności.

PayU i PayPal może być używany do zakupu produktów kartą kredytową (Visa, MasterCard, Discover i American Express), Debit Card lub E-check (tj. Przy użyciu zwykłego konta bankowego).

1) Po wyświetleniu produktów na stronie koszyka można wybrać system płatniczy: PayU, bądź PayPal. Następnie opuścisz naszą witrynę i wejdziesz na stronę Payu, bądź PayPal.

2) Możesz zalogować się na konto PayPal lub utworzyć nowy profil, jeśli go nie masz.

3) Możesz korzystać z systemu PayPal zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie.

Potwierdzenie e-check w systemie przez firmę PayPal trwa zazwyczaj 3-5 dni roboczych.

Powody, dla których zalecamy korzystanie z systemu PayU i PayPal: Płatność jest możliwa do śledzenia. Korzystając z konta PayU i PayPal, możesz śledzić stan swojej płatności.

Podczas dokonywania płatności za zamówienie nie musisz używać karty kredytowej online (możesz robić przelew bezpośrednio z konta bankowego). Gdy korzystasz z karty kredytowej w systemie PayU i PayPal, nikt nie zobaczy numeru Twojej karty kredytowej, co zminimalizuje ryzyko nieupoważnionego jej używania.